Ауткрай - profile

Луцк, Украина

Гурт Outcry було створено 30 травня 1998 року в м. Луцьку.

На початковому етапі творчості було обрано напрямок музичного стилю TRASH METALL, цим і викликана назва OUTCRY, що в перекладі з англійської означає протест, відчайдушний крик, крик назовні.

Відразу після створення група шукала своє звучання, тому напрямок музичного стилю дуже швидко змінювався від жорсткого металу до блюзу та класичного року. Змінювався і склад колективу. На даний момент гурт працює в напрямку поп-рок, оскільки на відміну від попередніх тенденцій спрямований на стиль, що сприйматимуть не тільки фани колективу, а ще й широке коло слухачів.

Гурт Outcry досить давно відомий прихильникам рок-музики в місті Луцьку та за його межами. Участь у різноманітних фестивалях показали професійний рівень та неординарність музики, що виконується, пісні Outcry досить часто звучать на регіональних радіостанціях. Колектив неодноразово брав участь у прямих ефірах на радіо та місцевому телебаченні. Гурт досить вдало виступає на великих концертних майданчиках. Концерт для Outcry завжди є великим святом!

За плечима колективу багато фестивалів та концертів, серед яких варто виділити наступні:

„Червона рута” м. Луцьк, м. Київ (починаючи з 1995 року)
„Рок проти наркотиків” м. Луцьк, 1998, 1999 р.р.
„Обереги” м. Луцьк, 1999, 2000 р.р.
„Тарас Бульба” м. Дубно (щороку, починаючи з 2001р.)
„Майдан” м. Кузнецовськ (с. Млинок), 2002 р.
„Протяг” м. Луцьк, м. Рівне 2002, 2003 р.р.
„Wielka orkiestra swiatecznei pomocy” Польща, Люблін, 2006 р.
„Нівроку” м. Тернопіль, м. Луцьк, 2001, 2002 р.р.
„Vestern Bikers Show” (відкриття та закриття байкерських сезонів), м. Луцьк (щороку).
„Перлини сезону” м. Київ, Запоріжжя, 2006 р.
„Володимир” м. Володимир – Волинський, 2006р.

Гурт часто приймає участь в теле- та радіоефірах з новинами про свою діяльність, ми постійно знаходимось у стані творчого пошуку і завжди раді до співпраці з іншими колективами.

Учасники групи можуть виступати також й у ролі сесійних музикантів, мають досвід таких виступів.

На басу грає – Юрчан Кльоц, він же є наш філософ, митець, та текстовий монстр. Фанат своєї гри на басу, по натурі є справжній романтик, енергійний, компанейський хлопак.

Співає, грає на гітарі, ще й танцює – Борт, він же Олександр Бортніков, щира, доброї душі людина, любить мандрувати і класно відпочивати, автор багатьох пісень, талановитий музикант і композитор.
За барабанами – Роман Мойсеюк – ідейний двигун, душа колективу, який працює від самого початку творчості команди, обожнює музику, любить весело проводи час з друзями, по натурі дуже жаркий хлопак

Гітарні ріфи та соло виконує – Захарченко Вадим, палкий фанат драйвової музики, любить із свого Gibsona витягати неймовірні звуки, що придає доброго, жирного смаку.

За клавіатурою стоїть Макс.Скромна по натурі на перший погляд людина.Але на сцені соромязливість десь втрачається.Любить вночі перечитувати підручники з фізики та математики замість того щоб пити пиво та гуляти.