Yakudza

3.57243.57243.57243.57243.5724
alternative-metal, шансон, R&B )) 
Гурт було створено в період глобальної активації українских умов, інтелегенції і не тільки, в звязку з несприятливими обставинами в нашій країні. Офіційна дата нарождення гурту, так як і перший виступ, були втрачені десь між 17- 29 листопада 2004 р. в районі бойових дій “БРОДВЕЙ- 5 ШКОЛА-НОВиЙ ДВіР” м. Рівне. Склад на той час був “КЛАСИЧНИЙ”- Міша (бас-вокал), Сергій (Спайдер-барабани), Андрій (гітара-вокал), Сергій (Мутний-гітара-офіційный спонсор першого виступу). З плином часу та прагненням досконалості було прийнято рішення взяти окремого вокаліста, яким став ех-Стас (ех-вокаліст). Пізніше (1-2 тижнями пізніше) було прийнято ще одне важливе рішення прийняти під свое крило та опіку ще одного горца і висотника Гора (вокаліст).Так и почалось... Окремий респект Спайдеру: його пристрасть до ром-коли, анчоусам, пиву та работі, ах да, і покупці фірмових пластів на барабанни, що поставило перед фактом включення перкусії в склад гурту... Так в гурті зявились ще два учасника Сергій (Свірін-барабани) і Віталька (Товстий- перекусія: губінга, джамбо-барабани). В гурті утвердився склад 2 гітариста, басист, 2 вокаліста і 3 барабанщика...
В такому складі було написано біля 12-13 пісен, були спроби записів демо, але по причинічним технікам його було записано на СД и положено, покладено, а может буть і зарито до кращих часів, для продажу з аукціона... Як мінімум!!!
2006 рік приніс небагато розчарувань і, звичайно ж, радості - хоча рано робить висновки.
Так, вперше після складного для здоровья і психічного стану 2005 року, зазвучали голоса всіх гітаристів, а одним голосом довелось пожертвувать... на користь голодаючих в Африці.
В такому складі гурт грав аж до весни 2007 року, коли почали зявлятись признаки неповаги до спільної справи ще одного (товариша), из- за якого частково ступорились творчість і розвиток гурту. На політ засіданні старком гурту виніс вердикт відлучить його від музикальної релігії і вечірніх молитв . щоб не сумніватись в рішенні було запропоновано встановити стеження, навіть швидше нагляд, після апеляції одного з членів політ ради котрий взяв на поруки субстанцію. Але видно бажання не було у одного або наполегливості у другого, все ж відпустили гріхи та відправили з миром в давно прогресуючий і респектовий колектив грать РНБ і Хіп- Хоп. І не жаль его… Вибув так же ше один (товариш) по причині переїзду в другу країну, думаем йому там не гірше)))
І так, виберем позитивне, взяли справжнього металіста– гітариста Сашу і танцьориста- фантазиста Деню.
Так гурт живе і по сей день.
На даний момент записано 4 демо пісні и готується до дозапису перший альбом гурту. В альбомі прозвучат нові композиції, котрі були написані в останньому складі гурту, декілька старих треків з новим аранжуванням вокала...
Жаль, але біля 15-16 пісен ранньої творчості уїдут теж в Африку... Хоча може будут спроби реанімувати їх для спадку... На даний момент гурт активно працює над покращенням якості звучання, запису дебютного альбома, ну і, звісно ж, над написанням все нових і нових композицій.