СонЦе

00000
folk-rock, Україномовний рок з елементами фолку та джазу 
СонЦе - рок-гурт, створений двома музикантами - гітаристом Вадимом та вокалісткою Наталією. Їхні перші спроби на сцені відбулися ще далекого 1998 року. З того часу обидва музиканти гурту змінилися, змінилося їхнє музичне бачення та досвід. Наразі музика "СонЦя" - це мікс напрямків та стилів, там ясно вчувається рок, в деяких піснях - фолк, деяких - джаз, інколи блюз, інколи hard, але все те, що створює гурт "СонЦе", можна назвати просто "сонячною музикою". Це пісні, в яких нема місця шаблонам та правилам, нема місця одноманітності та нудьзі. "Сонячна музика" - яскрава, як саме Світило, а тексти - завжди насичені неоднозначним змістом. Гурт не намагається зіграти те, що "грають інші" або "усім до смаку". І в цьому - головна особливість цього проекту. В чому ще? Мабуть, у постійному русі музикантів. Так, склад рок-гурту часто змінюється - ударники, басисти, солісти, але головне залишається - "СонЦе" продовжує впертий рух: пишуться нові пісні, записуються диски, відбуваються концерти. Навіщо? Тому що основою цих дій є свідоме бажання музикантів створювати, змінювати та обожнювати своє власне "СонЦе".

Веб-сайт:
http://soncegroup.com/

Досвід виступів: десятки сольних концертів в рок-клубах, участь у фестивалях «Підкамінь», «Меджибіж», «Трипільське коло», «Путь волка», «Сонце-фест», ін. В січні 2014 року гурт виступив на головній сцені Євромайдану (Київ) з сорокахвилинною програмою.

Записані платівки: «Жди ня Єво» (2009), «Стрілець» (2010), «ЛюбиДВА» (2011), «Весняний» (2013), «ГОВЕРЛА» (2014), "Плач" (2014).