SET ME FREE

3.463.463.463.463.46
alternative-metal, Альтернатива 
Гурт SET ME FREE був заснований у грудні 2007 року на осколках попереднього проекту його вокалістом та бас гітаристом. Зібравши повноцінний склад, почалась активна робота над накопичуванням репертуару: гурт закрився у студії на перші півроку. Офіціальним Днем Народження вважається 14 червня 2008 року – дата першого виступу, що пройшов у рідному місті – Сумах на відбірному турі фестивалю «Червона рута 09», зайнявши перше місце (що стало приємним сюрпризом).

Ідеологія текстів команди міститься у її назві, тексти відкривають очі людей на оточуючий їх світ – світ болю, жорстокості та насилля; призивають до тверезого відношення до життя та вмінню бути незалежними від того негативу, котрим воно насичене.

Енергетика текстів підкреслюється жорсткою, агресивною музикою, що створює цілісне уявлення про те, що саме музиканти відчувають, виконуючи свої пісні. Наприкінці 2008 року склад перетерпів деяких змін: з’явився семплер, другий гітарист, а також змінився вокаліст.

Автор більшості текстів - перший вокаліст, Роман, автора музики виділити складно, оскільки кожен вносить невід’ємну частину в її створення.


Склад SET ME FREE:
Анатолій [Тослік] Адлер – вокал;
Євген [Rino] Пташник – гітара;
Михайло [MIDушка] Третьяк – гітара, бек-вокал;
Денис [Black] Глазун – бас-гітара;
Богдан [Baton] Острога – семпли;
Андрій [Self] Безносохін – ударні.