Н.Три

3.99143.99143.99143.99143.9914
alternative-rock, Український альтернативний рок 

Гурт Н.Три називають одним з найяскравіших представників справжньої, автентичної народної рок-стихії.
З найперших своїх пісень команда задекларувала намір грати саме український альтернативний рок, тобто сучасний стильний український міський рок. У музиці Н.Три гармонійно переплітаються традиційна українська мелодика й саунд, орієнтований на останні плини провідних західних зразків жанру. У підсумку виникає неповторне звучання. До речі, багато хто відзначає універсальність Н.Три, що однаково добре виглядають як на важких рок-фестах, так і на відверто попсових заходах. Н.Три - це наша, вітчизняна музика, що вбрала в себе все від класичної української естрадної пісні до кращих зразків та надбань сьогоднішнього дня.
Окремо про тексти. Н.Три відноситься до числа тих музичних колективів, що у кожній своїй композиції намагаються щось сказати своїм слухачам. Тобто не просто сублімувати свої суб'єктивні переживання в якийсь мрячний набір вербальних символів, а саме сказати на досить простій і у той же час вишуканій поетичній мові щось дуже важливе, хвилююче всіх.
І про музикантів. Самі вони позиціюють себе як товариство різнопланових творчих особистостей, які вносять рівноцінний вклад в існування групи. Але пройдемося по кожному. Олексій Шманьов - лідер-вокал, акустична гітара, сопілка, аранжування. Професійний музикант, звукорежисер, автор музики й постійно прогресуючий вокаліст. Специфічний тембр голосу надає йому виняткову проникливість під час виконання ліричних композицій і в той же час у ньому досить нерву та драйву, щоб співати енергійний рок. Він, а також гітарист групи Євген Касьяненко є авторами практично всіх пісень команди. Євген, скрипаль за освітою, його музичні партії завжди смачні і як кажуть «у тему». Цікаві також їхні музичні дуелі з баяністом Романом Шевчуком. Баян у Н.Три, особливо в останніх роботах, усе далі відходить від «народного» звучання й стає елементом сучасного аранжування, чому в чималому ступені сприяє гарний музичний смак і чудові технічні можливості баяніста.
Басист Олексій Дорошенко до Н.Три переграв у багатьох колективах, але, схоже, остаточно знайшов себе тільки тут. Крім власне музики він є автором більшості креативних ідей, що стосуються просування групи. До слова, багато хто думає, що стрімкий зліт команди пов'язаний з тим, що ними «хтось» займається. І вкладає гроші. Насправді ні. Усе, що стосується реклами, радіо й телеефірів придумане й реалізовано винятково учасниками колективу. І, нарешті, барабанщик Ігор Антонов, більше відомий у музичних колах, як Купер. «Мотор» команди, шоу-мэн, останнім часом досить вдало шукає (і знаходить) себе як автор пісень.
Такий він, гурт Н.Три. Гурт, що, напевно, перший в Україні зробив спробу не просто грати рок, але ще й складати пісні, у яких на рівні слова й музика, пісні в яких є яскрава громадянська позиція, виражена винятково художніми засобами ,як можливо, вищої проби. Чи виявиться піднята планка занадто високою, або в майбутньому таким і буде український рок покаже час.
Максим Денисов

P.S.Н.Три – символічна інтерпретація французького слова Антре (entrée – вхід, вступ, вихід (на сцену)), яке символізує собою початок нової течії української рок-музики.