superDIVKA

4.23524.23524.23524.23524.2352
pop-rock, pop-rock-funk 
Лідерка гурту SuperDIVKA розпочала свою кар’єру співачки ще у дитинстві, вірізняючісь з поміж іншіх, вже тоді потужним та дуже неповторним вокалом.
2000
Перша серйозна команда була створена у 2000 році. З того часу вона була вокалісткою не одного гурту та щоразу збирала навколо себе талановитих людей, що за найбільше прагнення в житті мають створення яскравої та неповторної музики з неповторним звучанням.
2007
Гурт розпочав своє існування як SuperDIVKA у 2007 році. Перебравши чимало назв та випробувавши себе у різноманітних музичних жанрах, цей гурт з доволі провокуючою назвою, знайшов себе у стилі поп-рок-фанк.
На сьогоднішній день склад та напрямок роботи гурту сформувалися остаточно. Вже записано п’ять яскравих пісень і ще чотири в процесі обробки. Презентація однієї з них, з одноіменною назвою “SuperDIVKA”, відбулася в ефірі ранкового шоу “Guten Morgen” на телеканалі М1.

Нещодавно гурт запросили на фестиваль “Кришталева Лелека”, що видбувся минулого місяця у Молдові. Виступ відбувся перед аудиторією у 30000 чоловік, яка дуже позитивно сприйняла всі пісні гурту. Крім SuperDIVK-и на фесті віступала співачка Бьянка та Сосо Павлиашвілі. Резонансом вдалого виступу стали запрошення до участі у фестивалях та концертах з Україні, Росії, Грузії та Латвії.

Наступного тижня відбудеться презентація другого синглу гурту “Зелені Нігті” на каналі М1.
Окрім участі в гурті “SuperDIVKA” члени команди мають свої власні проекти а також грають з вже відомими виконавцями.

Скрад гурту:
Наталія Гордієнко – вокал (також співпрацює з ТНМК, Кіше, Козловським як бек вокалістка)
Олексій Кльонкін – гітара (також грає у Кіше та Козловського)
Дмитро Кондратьєв – клавіші (також грає у Кіше та Козловського)
Максим Фахрудінов – барабани ((також грає у Кіше, Віталія Козловського та Світлани Лободи)
Олександр Новіченко – бас гитара (також є прівзасновником гурту “Дрімба та Дзига”)

Дар’я Душечкіна – менеджер гурту