Зворотна тяга

00000
alternative-rock, Aggressive-progressive alternative 
Гурт "Зворотна тяга", був заснований два роки тому,на базі ПК "Прометей" м. Бурштин.
Відбувалось чимало змін в складі гурту.Перший рік гурт набирав професіоналізму, багато репетицій і роботи над репертуаром, але через постійні зміни складу це було нелегко.
Пізніше залишившись у двох, гітарист і вокаліст, маючи бажання продовжувати займатись лубимою справою вирішили не опускати руки і вдались до експеременту який виявився досить вдалим.
Ми вирішили примінити електроніку, почали записувати на комп'ютері барабани і ефекти, цим самим змінили стиль на індастріал, як пізніше казали люди важкий індастріал.
Невдовзі до групи приїднався молодий ученик музичної школи Савка Тарас і взяв до рук басс-гітару... В нього почало добре виходити і він залишився в нас і до цього часу.
Складом з 3-х чоловік і мр3 плеєра :) ми взяли участь в Першому Всеукраїнському рок-фестивалі "Про-рок" де на здивування учасників команди зайняли 10-те місце, цим самим увійшовши до 10-ки кращих.
Якщо врахувати рівень команд які брали участь в фестивалі то це був вагомий здобуток для нас(детальніше www.prorock.com.ua).
Після Про-року ми поїздили по Івано франківській області з виступами в клубах, а також взяли участь в фестивалі Рок-клубок (м. Івано-Франківськ).
Всі казали мовляв хлопці в вас класно виходить вам би ще барабанщика було б взагалі супер і ми почали думати і шукати... І таки знайшли.
До групи приєднався наш хороший друг Максим (драмер групи "Globalized Abstrus"). Стиль змінився одразу ж, музика стала більш динамічною і тяжчою.
З Максом ми теж вже встигли поїздити по концертам... Запам'ятались виступи в Ів.-Франиківську Рок-вибух (тоді ще виступали DVS і Борщ, хроші хлопці...:) )
І виступ в клубі "Кураж" м. Рогатин (просто було екстримально) Рогатин нас незабуде, нас тобто Бурштин, ми там накуражили добре...
І знову ж таки виступали по клубам.

Зараз "Зворотна тяга" це:
Кобзєв Міша - вокал, слова. (екс драмер Токсичного файлу)
Савка Тарас - Бас-гітара. (молодий і енергійний заряд з музичної школи :) )
Редькін Сергій - гітара (екс гітарист "Резус-фактор").
Суров Максим - драмси (великий досвід, учасник групи "Globalized Abstrus")