Сієрра-Леоне

00000
pop-rock, поп-рок 
Датою народження колективу можна вважати вересень 2005 року.За цей час у колективу кілька разів змінювався склад та його назва. На даний момент "Сієрра-Леоне" це: Чеберко Андрій (барабани),Зелений Сергій (гітара) та Швець Сергій (клавішні), Журба Олександра (вокал), Коляда Дмитро (Бас-гітара), Багмет Леся(фотограф).
У наших піснях, які виконуються українською мовою, нерідко можна почути такі інструменти як: саксофон, сопілку, перкусію.

Починаючи з вересня 2005 року ми неодноразово приймали участь у таких акціях як: «Рок проти СНІДу», «Рок проти наркотиків», які проводилися в містах Києві, Житомирі, Фастові.Виступали у таких клубах як «Барви», «Disco Radio Hall» (м.Київ), «Адреналін» (м.Фастів).Альт
(м.Дубно),арт-кафе "Філін" (м.Київ),липень 2008 Фастівський міський парк культури сольний концерт,учасники фестивалю "Тарас Бульба 2008"

Доречно було б відмітити, що скільки пам’ятаємо себе як команду, 99,9% думок – про музику. І якщо б нас запитали: «Яким чином ви хочете виразити свої амбіції?», - ми без вагань відповіли б: «Виключно через музику!» Адже всі учасники гурту навчаються в музичних навчальних закладах, тому ми із впевненістю можемо сказати , що знаємо свою справу.
Ми можемо забезпечити годинну програму цікавої та драйвової музики у стилі поп-рок, запалити будь який зал або площу міста – і все це колектив, який виконує свої авторські пісні наживо.