ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ

3.383.383.383.383.38
metal, doom/gothic 
“Полинове поле” з’явились на світ 2005 року. Сьогодні за плечима музикантів майже два десятки найбільших українських рок-фестивалів і ще більше виступів у клубах різних міст. Інтерв’ю та публікації про гурт постійно з’являються в українських виданнях, а перші записи “Чорна рілля” та перегра пісні гурту ВІЙ “Туман” вже встигли засвітитись на кількох збірках. Одним з своїх досягнень група вважає виступ на розігріві шведської легенди думу “Lake of Tears” у вересні 2006 року.

З 2007 року фронтфрау гурту - солістка львівської філармонії Маріанна Лаба, яка збагатила “Полинове поле” своїм витонченим сопрано. Восени музиканти перебралися до студії для запису своєї дебтної платівки. В планах, що альбом побачить світ наприкінці 2008 року.

“Полинове поле” поєднує музику з своєю власною містичною філософією та візуальним мистецтвом. Це унікальний синтез потужного гітарного саунду, української етніки та готичної естетики, яка займає чільне місце у західній музиці й стрімко розвивається в Україні. Концерти гурту несуть в собі загадковий світ і атмосферу, яка в купі з харизмою двох вокалістів не відпускає слухачів до останнього звуку.


Склад гурту:

Маріанна Лаба – вокал
Юрій Круп’як – вокал
Андрій Кіндратович -- бас-гітара
Сергій Красуцький – перкусії
Олег Рубанов – клавішні
Микола Максименко – гітара«Полинове поле» брали участь у фестивалях:· «СПРАГА» (грудень 2007, м. Львів, КЦ “Романтик” )
· Готичний фест “Повний місяць” (жовтень 2007, м. Львів, клуб “Одневсе”)
· “Бандерштат 2007” (вересень 2007 м. Луцьк, Іподром)
· “Тарас Бульба 2007” (липень 2007, м. Дубно, майдан Незалежності) (гості фестивалю)
· Рок-Марафон (червень 2007, м. Львів, клуб Далі)
· Руйнація (грудень 2006, м. Львів, КЦ Романтик)
· Нівроку 2006 (жовтень 2006, м.Тернопіль, парк Топільче)
· Виступ на розігріві шведської групи «Lake of Tears» в рамках фестивалю «Рокотека» (вересень, 2006 , м.Львів, палац спорту “Україна”)
· «Тарас Бульба 2006» (липень 2006, Дубно, майдан Незалежності) - 3-тя премія.
· “РОК-СІЧ” (травень 2006, Київ, Труханів острів)
· “Western Metal Session” (лютий 2006,Тернопіль)
· “Рокотека 2005” (листопад 2005, м.Львів, палац спорту “Україна”) – Краща група фестивалю за голосуванням публіки
· Фестиваль «Рок.Львів» (вересень 2005, м. Львів, клуб Далі)
· Готичний фестиваль “Некрополіс:Чорна ліра” (вересень 2005, Збаразький замок)
· “Тарас Бульба 2005” (липень 2005, м.Дубно, майдан Незалежності) - 2-га премія Фестивалю
· байкер-фест “Західний вітер” (травень 2005, м. Львів, Винниківське озеро)Дискографія:

· «Тарас Бульба 2005» live CD
· Мультимедійна компіляція журналу «SACRATUM» №3 CD
· Альбом-триб’ют групи «ВІЙ» CD
Преса про "Полинове поле":

Kava.lviv.ua “Естафетний рок-забіг на довгій дистанції”(Звіт з «Рок-Марафону»), Дарт Вейдер : “…Наступними виступали “Полинове поле”. Чесно кажучи, я б з більшим задоволенням послухав цей гурт в якомусь театрі, адже спокійна і пронизлива музика не призначена для рок-фестів, де основними складовими є м’ясо в колонках і слем в залі, а тут жорсткі повільні змієподібні мелодії і постійна боротьба гроулінгу та оперного вокалу. Хоча своїх слухачів “Полинове поле” теж знайшли, нарід стояв в заціпенілому мовчанні дослухуючи кожну пісню до останніх тактів тиші, і вже аж тоді аплодували і викрикували побажання наступної пісні. Якщо розглядали сет, як заспокійливу перерву для думання і заспокоєння то вона вдалася на всі сто.”

Український готичний журнал “SACRATUM” №3, Роман «Raven», “Інтерв’ю:Полинове поле”: ”ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ, без сумніву, один з найкращих молодих гуртів Львова та України вцілому. Скоро вони будуть святкувати свою другу річницю. За цей не дуже великий проміжок часу вони вже встигли відіграти понад 10 концертів і навіть бути на розігріві у Lake Of Tears! Гостюючи у Львові я не втратив свого шансу і взяв інтерв’ю у Полинового поля. Ось що з того вийшло… ”

Готичний портал «Other World»,(автор: Sile!), «День РОК знань у Львові» (…Про виступ Полинового поля на розігріві в Lake of Tears…): “Далі настав час, як на мене, для однієї з кращих цього вечора груп. Після тривалого налаштування апаратури на сцену вийшли музиканти оновленого Полинового Поля . Новий вокаліст, чудовий ангельський голос вокалістки Вікторії та чудова гра гітаристів - все це примушувало розуміти, що в Україні є ще кому грати хорошу музику. Взагалі Полинове Поле могли поставити і перед виступами груп-хедлайнерів.”

UAFORMAT.COM, Олена СИНИЦЬКА, “Рок-Січ. Епізод ІІ: 'Важка ВЕЖА': ” “Полинове поле” запам'ятались чи не найкраще завдяки потужному сценічному образу та звучанню. Важкий гроулінг Вадима Юника в готичній естетиці для тендітних вух співочого слов'янського народу завдяки західним впливам вже став більш-менш звичним. Тим більше, якщо він вправно “розбавлений” симпатичним академічним жіночим вокалом. Цілком потужно.”

Високий Замок, Олена ЛАНЬ,«Тарас Бульба» здався львів’янам : "А справжнім відкриттям відбіркового туру у Львові стало “Полинове поле”, яке існує лише кілька місяців. На ньому група виступала з двома солістами. Причому дівчина мала цікавий модний академічний вокал, але в останній момент вона не поїхала в Дубно. Музиканти були в шоку. Вони навіть збиралися відмовитися від виступу, але згодом вирішили не здаватися. Другому солісту гурту - Вадиму Юнику з хриплим голосом - довелося віддуватися за двох."


Олександра Васильчук, „Репортер” – „Твій Ровесник”, стаття "Бульба в гард-корі" :"Друга премія дісталася "Полиновому полю". Як на мене, останні, як ніхто, були гідні перемоги. По-перше, вони вигідно відрізнялися стилем від решти учасників. По-друге, вони довели, що гроулінг пасує до українських текстів. Хоча публіці "Тараса Бульби" просто катастрофічно не пощастило почути групу в повних обладунках. Сопрано "Полинового поля", їх вокалістка, не змогла приїхати в Дубно. "

Ігор Тимоць, Поступ "Український формат якості": "У львівських підвалах і гаражах, у так званому андерґраунді, часто зароджуються таланти, зокрема музичні гурти, які потім успішно гримлять на сценах столиці, чи презентують Україну за кордоном. Так починали свій шлях "Океан Ельзи", "Плач Єремії", можливо, така ж доля чекає й на молодий львівський гурт "Полинове поле""

Лариса Мальцева, "E-Motion" “Тарас Бульба”, Дубно. : "Вторая премия тоже не удивила “Бульбу”. Здесь поместили рядышком Донецк и Львов, “Странные дети” и “Полинове поле” заняли свое место вполне заслуженно. Несколько неожиданно после уверенного фолк-металлического дробилова с органичным гроулингом было слышать от последних застенчивые комментарии “на самом деле мы выступаем неполным составом, наша вокалистка, экзамены сдает, понимаете? Да, наша фишка – оперный вокал”. Неплохо, думается, – вторая премия для “неполного состава”!"


Наші контакти :

Телефони: 8 050 950 9 535 Микола
80953609864 Андрій

Мейл: polynovepole@gmail.com