Пан Забіяка

00000
punk-rock, Фанк, панк, денс 
Гурт «Пан Забіяка»
Склад гурту, знайомтесь:
Володимир Забіяка- засновник і фронтмен гурту. Людина, яка на 100% відповідає своєму прізвищу. Власник хрипкого, низького, а по деяким оцінкам , просто божественного голосу.
Олександр Криштапович- барабанщик і ідейний натхненник-аранжувальник. Ця людина гідна багатьох епітетів, але ми обмежимось його власним визначенням: «Я- перший рок-н-рольщик України!»
Володимир Козятинський - перкуссионіст. Сам себе називає шаманом-конструктором. Насправді, він один з найтверезіших та адекватних учасників гурту – практично без шкідливих звичок.
Юрій Негель – бас гітара. Наймолодший але « найвагоміший» з команди.
Олександр Чмчян- клавіші. Загадкова постать, геній.

Гурт в такому складі і з такою назвою існує з 2003 року. «Нам подобається вигадувати та грати музику. Не заперечую, слави нам хочеться також , але просто творити – це такий кайф!»,- так коментує свою творчу діяльність пан Забіяка.
Справа в тому, що учасники гурту вже давно вийшли з того віку, коли музиканти юні, наївні і мріють одного прекрасного ранку прокинутися відомими зірками. Тому робота в студії та репетиції залишаються для митців основним пріоритетом. На сьогоднішній день, записано два альбоми, в яких поєднано і джаз, і фанк, і панк, і реггей, і старий добрий рок-н-рол. Самі музиканти визначають свій стиль, як мульті-рок.
«Пан Забіяка»- це не група, в загальному розумінні цього слова. Ми – ансамбль, в котрому кожний учасник – соліст. Кожна партія у нас - це лінія»,- запевняє нас Криштапович.
« У кожного з нас є свої улюблені стилі, фішки, і кожний їх додає у музику, яку ми створюємо. Так народжується мульті-рок»,- говорить Володя Козятинський.
«Ми просто не знаємо, до якого стилю можна віднести нашу музику. В ній поєднана така безліч різних стилів, що інакше, як мульті-рок це і не назвеш»,- комент Юри Негеля. Сторонні поцінувачі частіш визначають нашу творчість, як фанк.
До речі , практично всі пісні було записано одним дублем, завдяки чому зберігається драйв та енергетика музики. Зараз команда працює над записом третього альбому.