Nameless

00000
rock, Blues - Indie - Folk 
Гурт „Nameless” (в перекладі з англ. „Ті, що втратили імена”. Назва запозичена з роману Урсули Ле Гуїн «Чарівник Земномор’я») заснований в лютому 1992 року і є чи не найстарішим з нині існуючих в Тернополі колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, „N” з перших живих виступів відрізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішеннями. В перші роки гурт активно концертує, грає на спільних площадках з „Плачем Єремії”, „Мертвим Півнем”, „Щастя”, „Тартак”, „Фактично самі”, „Мотор’рола”, „Годо”, „+GG+” та ін., бере участь у найзначніших вітчизняних фестивалях, гастролює по Україні. Паралельно записуються й перші альбоми групи на звукозаписуючих студіях Тернополя, Львова та Києва.

„Nameless” один з перших рок-гуртів на вітчизняній сцені, що розпочали експерименти з перформенсами та відео-супроводом концертів. Новаторський підхід групи мав значний вплив на формування творчості цілої плеяди тернопільських колективів „С.К.А.Й.”, „Ті, що падають вгору”, „ZSUF”, „Electrostatic Death”, „Зелені Сестри” та ін.

У 2002 році внаслідок важкого гастрольного графіку та внутрішніх протиріч, „Nameless” тимчасово припиняє діяльність. Частина музикантів гурту перебирається жити до столиці (серед них - Ігор Пелих, нині відомий телеведучий каналу ICTV; Олег Ломаковський – нині барабанщик гурту „Щастя”; Сергій Недашковський – нині барабанщик гурту “С.К.А.Й.”; Валерій Мєльніков – нині басист гурту „Вася Club”), решту ж учасників поринули у власні літературні, музичні та образотворчі проекти.

Влітку 2007 році учасники „Nameless” вирішують відновити діяльність гурту. На київській студії „ДЗЗ” записано новий альбом „Шось сталось у лісі...”, починаються клубні виступи та презентації диску. Зараз ведеться робота над новим альбомом, окремі композиції з якого вже входять до концертної програми.

Сьогоднішні клубні концерти „Nameless” – це дві години авторської музики на блюзовій основі та кілька кавер-версій на пісні Девіда Боуі, Pink Floyd, The Beatles, Velvet Underground, що відповідає мистецьким впдобанням групи. Враження від виступу підсилює і спеціально виготовлені відео-сети, які супроводжують концерти.

Склад „Nameless”: Світлана Фролова – губна гармоніка, вокал; Наталія Возняк – вокал, альт, клавіші; Сергій Бучинський – соло-гітара; Зорян Безкоровайний – гітара, вокал; Андрій Слєпцов – ритм-гітара; Роман Бошик – тромбон; Олександр Пахомов – бас, вокал; Олег Пахомов – барабани.

Фестивалі: „Червона Рута-97” (дипломант), „Перлини Сезону-98” (1-ша премія в рок-номінації), „Мйбутнє України” (1998), „Моремух-98” (Івано-Франківськ), „Рок-н-Рівне-98”, „Рок-Екзистенція” (1998, 2000), „Нівроку” (1993-2002), „Рейвах у Криму” (2004), „Рейвах” (2002, 2003) тощо.

Альбоми та компіляції: „Грип” (1996), „Апокаліпсис Артима” (1998), „Повний...” (2000), „Живий в Довженка” (2002), „Шось сталось у лісі...” (2007). Окремі пісні гурту увійшли у збірники: „Перлини Сезону-98”.Переможці” (1998), „Рок-екзистенція-2000”, „Українська готика” (2002, Німеччина), збірник журналу „Афіша” під назвою „Українське інді” (2006)