Le_PSI

00000
pop-rock 
Мабуть ще десь в підвалі гаражного кооперативу «Зірочка»)), що поблизу відомих у вузьких колах «крокодилів», лежить надірваний з усіх боків листок із стратегічним планом створення нового гурту.
«1.Знайти базу для репетицій» - база знайшлася не випадково, оскільки кожен із учасників гурту вже були правдами і не правдами знайомі один з одним через попередні проекти. Отже, репетиції будуть проходити в «магазині» на Льодовім. Смішно, коли такі собі спортсмени приходили за водичкою, а бачили у приміщені чуваків у косухах і з гітарами)
«2. – знайти вокалістку». Знайомство почалося одного березневого, здається, ранку біля крайньої станції метро. До того лише списувались в асьці. Після виконання першої ж пісні було зрозуміло, що саме це й шукали. Вони тоді ще не знали, що лишилась вона саме через єдину англійську пісню, яка дуже вразила і навіть відбила бажання йти на наступні прослуховування, яких і до того було безліч.
«3. Написати пісні.» З самого початку це не ставало проблемою, оскільки всі учасники гурту підхоплювали один одного нальоту. Вокалістка приносила нариси нових пісень, в процесі роботи вони удосконалювались і набували сучасного їх вигляду. Тому і до тепер не відому, кому по праву ці пісні належать. Однак на них ніхто й не посягає.
«4. Придумати назву гурту». Муки творчості почалися саме на цьому етапі розвитку гурту. Як корабель назвеш так він і попливе. Думали-гадали, нічого путнього в голови не приходило, тому вирішили підтримати ідею барабанщика і назвати гурт «Le_PSI», але таємниця назви відома тільки найближчим друзям, а всі інші – гадайте й мучтеся))
«5. Дати дебютний виступ» - А майже сталося це на байк-фесті «Фрі(як картопля))) Плей» на тому ж льодовому 26 серпня 2008. А чому майже (це страшний секрет, але я вам його відкрию), бо останній виступаючій групі (тяжка доля хедлайнера) не дали виступити стражі порядку. Честь вам і…пішли ви в дупу! От так закриваються таланти. Нобелівську пора вручати й за це. Все закінчилося в тому ж магазині міні-виступом для друзів.
«6. Дати виступ в «Барвах». Легендарний клуб таки відкрив свої двері вже у вересні, здається. Схопили дофіга овацій і похвал. Хух, слава Богу сподобалось. Ну тепер можна вже спокійно творити власну музику для слухача із смаком. Що й по тепер робимо.
«7. Записати демки». Записались ще влітку, але ними, чесно, не вдоволені. Тому найближчим часом запишемо нові.
Ну а далі у списку: «6. виступити на «Чайці», 8. знайти продюсера, 9. записати студійну, 10. закинути її в ротацію, 11. зібрати Олімпійський…123. вийти у відкритий космос, 124. навчити співати марсіан…» на цьому листочок обірвався. Тож ніхто не знає, чим воно завершиться. Чекаємо. Сподіваємося. Віримо.