Інкунабула

3.72663.72663.72663.72663.7266
alternative-metal, важка фольк-альтернатива 
Юрко Козій – вокал, бас-гітара, сопілка
Максим Хоменко – гітара, бек-скріми
Роман Єрмаков – ударні

У квітні 2004 року Львів дізнався, як звучить латиною слово «колиска», бо саме в цей час троє однодумців вирішили поповнити львівський андеґраунд гуртом з незвичною назвою «Інкунабула».

Використовуючи досвід, здобутий у попередніх проектах, хлопці вирішили досягнути максимально повного звучання від мінімально кількісного колективу – тріо. Працювати втрьох виявилось непросто, однак наполеглива робота почала давати свої результати. При чому, набагато швидше, ніж вони могли мріяти.

За два місяці від заснування група надсилає 4 демо-треки на відбір найавторитетнішого українського рок-фестивалю «Рок-Екзистенція». Фортуна їм усміхається, і взимку 2004-го молодий гурт виступає в рамках фестивалю на головній на той момент сцені країни – революційному Майдані. Далі були інші фестивалі, клубні виступи, виїзди за кордон, нові пісні та реанімація старих, гурт не перериває репетицій більш ніж на два тижні…

З кожним концертом викристалізовується власний стиль та оригінальне обличчя групи: важкі агресивні гітари та скріми, автентичні фолк-елементи, мелодійна вокальна лінія та влучні басові соло. Виняткова, як для тріо, енергетична складова відіграє ключову роль під час концертів.

У вересні 2007 виходить дебютний альбом «НеВиДаНе» – наслідок і підсумок понад трирічної діяльності гурту.

Далі буде!