Як завантажити свій трек?

Пісню можна залити після того, як ви:

1. зареєструвалися як користувач
2. зареєстрували гурт
3. написали 10 (5 пар) відгуків, тим самим придбавши достатню кількість кредитів.

Коли всі умови будуть виконані, стане доступна опція «завантажити новий трек». Файл mp3 повинен бути не більше 40 мегабайт.

Важливо: Ваш трек отримає свій перший відгук досить скоро - в цей же день або трохи пізніше. Наступний відгук доведеться чекати досить довго, це пов'язано з тим, що треки отримують відгуки в порядку черги. Тому ми рекомендуємо Вам опцією "Останній верблюд", яка переміщує вашу пісню до початку черги на рецензування.

Коли композиція отримує п'ятий відгук, у неї з'являється рейтинг у вигляді дробового числа, що відображається у вигляді п'яти зірок. Рейтинг визначається за кожною з категорій окремо (профессіональзм, оригінальність і т.д.) і цілком як середнє арифметичне цих категорій. Крім того, з цього моменту трек відображається в хіт-параді.

З отриманням 10-го (20-го, 30-го і т.д.) відгуку відбувається перевірка, чи потрапляє пісня в верхню половину хіт-параду. Якщо пісня знаходиться за межею, що розділяє хіт-парад на дві рівні частини, то вона стає неактивною (тобто відгуки на неї більше не приходять), але при цьому залишається в хіт-параді і на сторінці групи (артиста). Пісню можна активувати знову, написавши кількість відгуків, необхідну для завантаження треку на сайт.

назад