Як працює рецензування?

Щоб заробити кредити, вам потрібно написати відгук на творчість груп, представлених на нашому сайті. Кожен відгук додасть вам 1 кредит. Для того, щоб написати його, ви повинні зареєструватися. Потім увійти під своїм ніком і паролем і вибрати опцію «написати відгук». Вам запропонують оцінити два випадковим чином обраних треку. Ви не будете знати, як називаються ці композиції і хто їх автор (якщо не чули їх раніше, зрозуміло). Треки надходять до вас по черзі, оцінивши перший, ви отримаєте можливість оцінити другий.
Оцінка складається з двох частин - тексту ревю, який буде видно його власнику, і п'яти номінацій, в яких ви проставите оцінку пісні в балах від 1 до 5.

Ваша оцінка в балах недоступна для перегляду тим, кого ви оцінюєте. Тому не бійтеся ставити той бал, який вважаєте за потрібне. Саме ці оцінки формують хіт-парад. Крім того, прослухавши два треки, вам потрібно вибрати, який з них краще. Це також впливає на хіт-парад.

Щоб не було ситуації порівняння червоного з кислим, виберіть жанр, в якому ви готові оцінювати музику. Зараз доступні три категорії - рок, метал і електроніка.

Ви не зможете:
1. Самостійно вибрати композицію для оцінки
2. Оцінювати свою музику
3. Двічі оцінити одну і ту ж композицію

назад