Alice in Wonderland -> Sad Alice Said

Повідомляємо нашим слухачам одну з найважливіших і значних новин. З 1 лютого 2011 року ми більше не існуємо як "Alice in Wonderland". Це рішення було занадто складним для нас, але так само необхідним. Сумно розлучатися зі старим іменем, з тим, що пройшло через усі наші удачі і труднощі з самого створення групи.
Але також це дуже символічно і значимо для нас. Це як нове дихання! Така зміна повинна стати символом нового етапу нашої творчості, більш серйозного і сильного!
Наше нове ім'я - Sad Alice Said ...
Ми сподіваємося, що воно і для Вас стане таким же близьким ... як і для нас.

Трохи про нашу творчу діяльність та плани:
31.01.11. ми закінчили запис нашого ЕР "Clock of eternity", реліз якого планується на початок березня.
Над ЕР ми працювали з Blacklight Studio. На даному етапі звукорежисери працюють над зведенням і мастерингом наших пісень. ЕР буде випущений за підтримки австралійського digital лейбла blueFreya. Наш ЕР буде продаватися на 104 інтернет магазинах, таких як iTunes, Amazon і т.д. Так само цінителі СD зможуть придбати диски на презентації, концертах і навіть поштою.

В даний момент ми готуємося до зйомки нашого дебютного відеокліпу. Чекайте його до березня. Можливо ми презентуємо його разом з ЕР "Сlock of eternity".
Також ми працюємо над матеріалом повноформатного альбому, запис якого плануємо на літо. Після релізу якого планується тривалий тур по містах України, Росії і, можливо, Польщі.

Так само скоро ми представимо вашій увазі наш новий сайт.
Спасибі вам!

з пов. Sad Alice Said (ex Alice in Wonderland)

назад